Almere City FC en Easyslim.nu: een sterke samenwerking!

We hebben al veel mensen geholpen met afvallen. Maar we doen meer dan dat! Wist je bijvoorbeeld al dat we sponsor zijn van Almere City FC? Aan het roer van de club staat algemeen directeur John Bes. Wij mochten hem interviewen over zijn kijk op deze inspirerende samenwerking.

Wat maakt Almere City FC zo bijzonder?

Almere City FC is de enige professionele voetbalclub in de provincie Flevoland én de jongste betaald voetbalclub van Nederland. Daar gaat een hele geschiedenis aan vooraf. Onze oorsprong begint in 1954, toen nog in Amsterdam en onder de naam Beroeps Voetbal Club Amsterdam. Er volgden enkele decennia van verhuizingen, naamswijzigingen en groei. In 2005 speelden we onze eerste wedstrijd in het betaald voetbal. We hebben hard geknokt en dat resulteerde erin dat we in het seizoen 2023-2024 voor het eerst uit mogen komen in de Eredivisie. 

Waarom werken jullie samen met Easyslim.nu?

‘Het motto van Almere City FC is altijd al geweest: wij hebben geen geschiedenis, wij schrijven geschiedenis. Dat correspondeert met de visie van Easyslim.nu. Beide partijen zijn heel ambitieus. Wij hebben de afgelopen jaren flink aan de weg getimmerd om te promoveren, en Easyslim.nu blijft doorgroeien met de opening van nieuwe vestigingen en de ontwikkeling van hun ondernemersgeest.’ 

Wat houdt de samenwerking precies in?

‘Wij richten ons niet alleen op de punten tijdens de wedstrijd. We kijken ook naar onze continuïteit en bestaansrecht op de lange termijn. Daarbij is de fitheid van onze spelers heel belangrijk. We profileren ons als een fitte, professionele club. Daar draagt Easyslim.nu aan bij, door middel van sponsoring en hun behandelingen. De methode draait niet alleen om afslanken, maar helpt ook om de spieren te versterken. Het apparaat zet al je spiergroepen aan het werk zonder ze te overbelasten. Dit is fijn voor spelers die geblesseerd zijn en niet optimaal kunnen sporten, en helpt onze spelers om hun spieren sterk te houden.’

Wat zijn je verwachtingen voor de toekomst?

‘Op voetbalgebied hopen we dit seizoen natuurlijk zo hoog mogelijk te eindigen, en we hopen ook nog vele jaren te kunnen samenwerken met Easyslim.nu. Onze samenwerking is gebaseerd op ondernemerschap en een enorme passie voor de zaak en de club. Dat is de basis van goed partnership.’

Lorraine Simoons

Lorraine Simoons is niet alleen 15 kg lichter, maar door Easyslim.nu ervaart ze ook veel minder klachten van haar lipoedeem en fibromyalgie. Lees hier haar verhaal.

Lees verder

Ed von Römer

Toen Ed von Römer besloot om af te gaan vallen, wist hij meteen dat hij dat bij Easyslim.nu ging doen: ‘Zij maakten een betrouwbare indruk.’ Lees hier zijn verhaal.

Lees verder

Bobby Modderkolk

Bobby kwam in de coronaperiode veel aan. Toen hij niet meer voorover kon buigen om zijn veters te strikken, wist hij dat er iets moest veranderen. Lees hier hoe hem dat met Easyslim.nu lukte!

Lees verder

Annelies van den Heuvel

Annelies van den Heuvel wilde afvallen. Ze had al van alles geprobeerd, maar steeds zonder blijvend resultaat. Lees hier hoe dat met Easyslim.nu wél lukte.

Lees verder

Marit van der Kooij

De laatste loodjes zijn het zwaarst. Dat ervoer Marit ook. Daarom schakelde ze Easyslim.nu in. Ze voelt zich nu beter dan ooit. Lees meer!

Lees verder

Ilse Merts

Ilse Merts was altijd al te zwaar en deed veel pogingen om af te vallen. Zonder resultaat. Totdat ze Easyslim.nu ontdekte. Lees hier haar verhaal.

Lees verder

Henk Hendriks

Tijdens zijn periode in militaire dienst kwam Henk veel aan doordat hij ongezond at. Met behulp van Easyslim.nu heeft hij zijn leefstijl kunnen veranderen. Lees meer!

Lees verder

Paula & Robert Rijnders

Robert en Paula ondernamen samen het initiatief om af te gaan vallen met behulp van Easyslim.nu. Alles over hun verhalen en resultaten lees je in dit blog!

Lees verder

Daniela Boltendal

Daniela (47) had last van cellulite en wilde haar klachten verminderen. ‘Soms moet je dingen proberen, zonder dat je verwachtingen hebt.’ Lees haar ervaringen met Easyslim.nu hier!

Lees verder

Maarten Bruning

Maarten Bruning (58) is nooit echt zwaar geweest. “Dat begon pas zo’n zes jaar geleden”, vertelt hij. “Toen ik bij Easyslim.nu binnenkwam, woog ik 124 kilo.” Lees zijn verhaal!

Lees verder

Maak een afspraak!

We kunnen je natuurlijk blijven vertellen over de vele voordelen van Easyslim.nu, maar het beste is natuurlijk om het zelf te ervaren. Bezoek een van onze locaties bij jou in de buurt en ontdek hoe jij effectief kunt afvallen.